Kunder og
samarbeidspartnere

 

Birkeland Entreprenørforretning AS  -  www.birkas.no
Trygve Ullaland AS  -  www.ullaland.no
Skanska Florø  -  www.skanska.no
NCC Florø  -  www.ncc.no
Aquapartner AS  -  www.aquapartner.no
iVest Consult AS  -  www.ivestconsult.no
TerraTec AS Oslo / Bergen  -  www.terratec.no
Florø Entreprenør AS  -  www.floroentreprenor.no
Maskinen3prenør1  -  www.en3prenor1.no
Multiconsult AS  -  www.multiconsult.no
Arkitekt Hareide  -  www.arkitekthareide.no
Per A Øren Entreprenør  -  www.pao.no
Hyllestad Kommune  -  www.hyllestad.kommune.no
Flora Kommune  -  www.flora.kommune.no
Bremanger Kommune  -  www.bremanger.kommune.no
A og J Bjordal AS  -  www.ajbjordal.no
Sjøentreprenøren AS  -  www.sjoentreprenoren.no
Asplan Viak AS  -  www.asplanviak.no
One Nordic Kraftmontasje AS  -  www.one-nordic.no
Statens Vegvesen, Sogn og Fjordane  -  www.vegvesen.no
BB Maskin AS  -  www.bbmaskin.no
Statkraft  -  www.statkraft.no
Terøy Maskin AS  -  www.facebook.com/teroymaskin
RH Oppmåling AS  -  www.rh-oppmaling.no
Brustugun Brønnboring AS  -  www.brustugun.no
PEAB Norge  -  www.peab.no
COWI AS  -  www.cowi.no
Audun Ramsdal AS  -  www.ramsdalmaskin.no
Wasa Dredging Oy Ltd  -  www.wasadredging.fi
Steinvik gruppa  -  www.steinvik.no
Førde Tekniske Fagskule  -  www.fagskulen.no
Anko Bergen  -  www.anko.no
Entreprenørservice Førde  -  www.enservice.no

 

logo

Hva sier kundene:

 

"TerraTec har i mange prosjekter samarbeidet med Stikning.no  De har lang erfaring og god kompetanse innen oppmåling og utfører oppgavene på en effektiv måte samtidig som de er  løsningsorientert.

Innen vårt fagområde er det viktig at oppdragene utføres innenfor avtalte nøyaktighetskrav og at dette kan dokumenteres, og her er vi veldig godt fornøyd å ha Stikning.no som samarbeidpartner."

Halvor Holvik, TerraTec.

 

 

Utstyr- og programvareleverandører

 

Trimble GPS og totalstasjoner  -  www.norgeodesi.no
Topcon GPS  -  www.blinken.no
Gemini Terreng og Entreprenør  -  www.powel.com
Geo Professional  -  www.sbg.se
Novapoint Site Tool  -  www.vianovasystems.no
HydroPro programvare  -  www.sitechsolutions.no
WM / Leica maskinstyring  -  www.leica-geosystems.no
Faro 3D skanner  -  www.ats.se
Hydro Box DC  -  www.syqwestinc.com
CPOS  -  www.kartverket.no

 

 

Til forsiden >

Se noen av våre referanseprosjekter   Se referanseprosjekter >